judyta

NZOZ Judyta zaprasza do konsultacji w ramach prywatnej poradni otolaryngologicznej.

Nasi specjaliści:

  • lek. med. MAREK JARZĘBSKI

    Koszt konsultacji wynosi 60 zł. Dla pacjentów zadeklarowanych do przychodni Judyta koszt konsultacji tylko 48 zł.

W ramach poradni wykonujemy:
  • badanie audiometryczne, które wskazane jest przy: chorobach uszu, niedosłuchu, szumach usznych, zawrotach głowy, zaburzeniach równowagi.

Do poradni nie jest wymagane skierowanie.

Jeśli cierpisz na niedosłuch, jesteś narażony na czynniki uszkadzające narząd słuchu (hałas, wibracje) wykonaj bezpłatne badanie słuchu – audiometrię. To jedna z podstawowych metod stosowanych w audiologii pozwalająca wykryć istniejący niedosłuch lub głuchotę u chorego.

Analizę przeprowadza się w specjalnie wytłumionym pomieszczeniu (tzw. kabinie ciszy). Technik bada reakcję pacjenta na usłyszane w słuchawkach dźwięki. Odpowiedzi mierzy się w poszczególnych częstotliwościach i natężeniach dźwięku. Wynik podawany jest w postaci krzywych, tzw. audiogramów, obrazujących schorzenia narządu słuchu i wielkość upośledzenia słuchu. Na ich podstawie dobiera się ewentualnie aparat słuchowy.

Badania przeprowadzane są przez Firmę Maytone, która od 1991 roku stara się udostępniać osobom niedosłyszącym najnowsze rozwiązania protetyki słuchu oraz specjalizuje się w doborze i montażu aparatów słuchowych.

 

Przyjęcia odbywają się w placówce przy ul. Orkana 6D/E/F w Skierniewicach.