lekarz-i-pacjentka-3

Zgodnie z zasadami systemu ochrony zdrowia w Polsce ubezpieczony ma prawo wybrać poradnię podstawowej opieki zdrowotnej, a w niej – lekarza rodzinnego, pielęgniarkę środowiskową, a także w przypadku kobiet położną. Wybór lekarza podstawowej opieki zdrowotnej jest niezależny od wieku ani miejsca zameldowania.

Jeśli chcesz zostać naszym pacjentem, a korzystasz z usług innego świadczeniodawcy, wystarczy zgłosić się do wybranej przez siebie jednej z naszych Przychodni. Wszelkie formalności związane z przejściem do NZOZ JUDYTA załatwiane są przez nas. Aby zostać wpisanym na listę pacjentów potrzebny jest dokument tożsamości z numerem PESEL.
Pamiętaj! Zgodnie z przepisami pacjent ma prawo do dwukrotnej zmiany świadczeniodawcy w ciągu roku.

Jak zostać pacjentem NZOZ Judyta?

Przyjdź do jednej z naszych przychodni, wydrukujemy Twoją deklarację, którą Ty tylko podpiszesz.

Jeśli chcesz wypełnić deklarację sam, wystarczy ją wydrukować, wypełnić w domu, a w razie wątpliwości pozostawić wolne rubryki, które pomogą wypełnić nasi pracownicy w rejestracji. Można skorzystać również z instrukcji wypełnienia deklaracji zamieszczonej na naszej stronie (tutaj).

Dlaczego warto być pacjentem Judyty?

Złożenie deklaracji do NZOZ Judyta skutkuje objęciem bezpłatną opieką zdrowotną w ramach podstawowej opieki zdrowotnej na wysokim poziomie. Każda osoba, która złożyła deklarację w NZOZ JUDYTA, może bezpłatnie skorzystać z szerokiej oferty podstawowej opieki zdrowotnej, w tym dokonać wyboru leczenia u ponad 15 lekarzy POZ w 4 przychodniach.

Powodów, dla których warto zostać naszym pacjentem, jest o wiele więcej:
  • większość usług jest bezpłatna (kontrakty z NFZ),
  • profesjonalna i miła obsługa pacjenta,
  • rejestracja na konkretne godziny, krótki czas oczekiwania w kolejce pod gabinetem,
  • diagnostyka: laboratorium, RTG, USG na miejscu dla naszych pacjentów,
  • szeroki wachlarz specjalistów: okulista, chirurg, ortopeda, ginekolog i inni,
  • zniżki na wizyty komercyjne oraz badania laboratoryjne.

Zobacz też: